Hliníková okna

Inovační okna pro jakékoliv použití
Okna musí plnit řadu různých funkcí. Vytvářejí prostory plné denního světla a zajišťují optimální výhled. Zároveň musí chránit před horkem, chladem, hlukem i vloupáním. Bez ohledu na jejich funkci musí být možné okna zabudovat do architektury každé stavby. To předpokládá jejich velkou flexibilitu co do tvaru a barvy.
 
Stáhnout katalog

Vchodové dveře

Jedny vchodové dveře na celý život
Vchodové dveře plní spoustu úkolů. Slouží jako reprezentativní vstup do domu. Vedle elegantního vzhledu však vchodové dveře plní také důležité funkce, například pokud jde o bezpečnost a tepelnou izolaci. Domovní dveře heroal jsou synonymem dlouhé životnosti. 
Stáhnout katalog

Zastřešení a zimní zahrady

Nová třída bydlení, dokonalá ochrana
Zastřešení najde nejrůznější využití: jako energeticky nenáročná zimní zahrada, designové zastřešení terasy, atraktivní zastřešení pergoly, ochranná stříška nebo carport odolný vůči povětrnostním vlivům. Hliníkový profilový systém heroal umožňuje realizaci zastřešení přesně na míru. Ukážeme vám, co všechno lze se zastřešením heroal realizovat. 
Stáhnout katalog

Posuvné dveře

Maximální průhlednost a svoboda kreativity
Moderní architektura se vyznačuje velkými prosklenými plochami a světlými, otevřenými prostory s příjemnou atmosférou. Kvalitní posuvné a zdvižně posuvné dveře heroal jsou navrženy tak, aby přesně splňovaly tyto nároky. U posuvných dveří heroal se můžete spolehnout na vysoce kvalitní materiály, dokonalé technické zpracování a originální možnosti provedení. 
Stáhnout katalog